Leirskoleboka er klar!

Publisert: 01.09.2018

Forfatterne Aslak og Stein med sin rykende ferske leirskolebok.

Aslak og Stein har jobbet lenge og godt med leirskoleboka for å få den ferdig til foreningens 50-års jubileum.  Nå er den klar, og leirskolelegendene er godt fornøyde med resultatet. Det har de grunn til. Boka gir er godt innblikk i foreningens leirskolehistorie fra stiftelsen i 1968 og helt opp til den siste tidas store hendelser.

Det var boklansering på Vestre Toten 1. sept. 2018 under festivalhelga der NLF mottok Friluftslivets Hederspris.

Boka blir presentert på leirskolekurset på Dombås i uke 45.
Der kan den kjøpes for kr 249,- Tilsendt vil boka koste kr 399,-

Bestilling sendes til NLF@leirskole.no

Benytt kto.nr: 2480.09.77807 eller VIPPS 74780
(Husk å merke med betaler.)

LEGG INN BESTILLING!
Boka er flott som gave eller for videresalg.

Et fornøyd landsstyre sammen med forfatterne av Leirskoleboka, på Sillongen under Festivalhelga Friluftsliv for alle, 1. sept 2018. F.v. Mette Evensen, Geir Stillingen, Jan Rob, Stein Rudaa, Aslak Thorsen, Martin Berg, Trond Setlo og Elisabeth Mellbye.

Gå tilbake til oversikten